Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Січень

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Скористайся можливістю навчитися проводити силові тренування з користю та ефективністю для клієнтів! На семінарі кожен охочий ознайомиться із структурою заняття і принципами "вмикання" м'язів у роботу, навчиться складати правильну програму тренувань як з обладнанням, так і без нього, засвоїть специфіку інтвервальних, кругових та «змішаного формату» тренувань.

ПІЛАТЕС НА МАТІ — PILATES MAT WORK

Виведіть свої тренування на новий рівень! Настав час підвищити кваліфікацію за допомогою сучасних авторських методик, що базуються на міжнародних стандартах. Постановка техніки виконання вправ ІІ рівня, модифікації та варіації вправ, основні помилки клієнтів при виконанні вправ і їх виправлення та безліч цікавого і корисного матеріалу на семінарі.

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА ТА СТЕП. БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА

Професія, яка завжди буде затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати базові знання та навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Танцювальна аеробіка та степ. Базові навички інструктора". від методистів з 25-річним досвідом.

Лютий

НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІТНЕС КЛУБОМ

Щоб ваш клуб працював ефективно та стабільно, навчіться правильно вести власний бізнес за допомогою дієвих методик та інструментів. На семінарі ви отримаєте практичні знання для покращення ефективності вашого клубу та збільшення доходу.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

Прекрасна можливість для тренерів-початківців розпочати свою тренерську кар'єру. На семінарі студенти ознайомляться із загальною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ)

Унікальна можливість здобути нові знання зі степ-аеробіки, перейняти досвід та фішки від методистів міжнародного рівня, опрацювати навички складання та розучування комбінацій І та ІІ рівня складності. Всі секрети, що повинен знати професійний  інструктор групових програм, на семінарі засновника та методиста Smart Fitness Academy, презентора міжнародних фітнес конвенцій -  Світлани Бірючинської.

WORKSHOP «PORTDEBRAS PAR TERRE»

Workshop - інтенсивний навчальний захід, на якому учасники вчаться, перш за все, завдяки власній активній роботі, а також обмінюються особистим досвідом і знаннями. Тут важливо розуміти, що найцінніше в цьому заході - керівництво наставника. Хоча workshop не є самостійним навчанням, однак проводиться по чіткому індивідуальному плану, розробленому експертом.

WORKSHOP «PORTDEBRAS CLUB SYSTEM»

Унікальне поєднання реабілітаційного тренування, граційних рухів, психологічного розслаблення і душевної насолоди в одному напрямку, в одній назві, і ім'я йому PortDeBras. Ви вивчите основи даного методу, практикуючи і пропускаючи всі відчуття через тіло.

+38 (067) 24 93 060
Січень

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА ТА СТЕП. БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА

Професія, яка завжди буде затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати базові знання та навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Базові навички інструктора групових програм" від методистів з 25-річним досвідом.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

Прекрасна можливість для тренерів-початківців розпочати свою тренерську кар'єру. На семінарі студенти ознайомляться із загальною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Лютий

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС (11-12 ТА 13-16 РОКІВ)

Що собою являє дитячий фітнес? Як проводити тренування з дітьми? Особливості побудови тренувань залежно від віку. Все, що потрібно знати інструктору для роботи з дітьми в пубертатний період .

PILATES MAT WORK — ПІЛАТЕС НА МАТІ (МОДУЛЬ І)

Як стати інструктором з Пілатес? Унікальна можливість для інструкторів програм "Розумне тіло" або просто бажаючих стати інструктором з Пілатес, перейняти досвід та засвоїти нові знання за авторськими методиками від провідних практиків сфери фітнеса. На вас чекають три насичені модулі, безліч корисного матеріалу та навчання за міжнародними стандартами. Ставай інструктором з Пілатес вже зараз!

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ (МОДУЛЬ IV)

Силовий тренінг у наш час надзвичайно популярний у фітнес індустрійї. Завдяки спеціальним силовим вправам можна розвинути м'язовий потенціал та підтягнути фігуру шляхом спалювання жирових клітин. У силовому тренінгу дуже важлива техніка виконання вправ, яка спрямована на вирішення двох головних завдань: максимізація результату клієнта та зниження ризику отримання травми. На семінарі ми розкажемо, як тренувати клієнтів з урахуванням техніки безпеки та досягненням результату.

+38 (067) 24 93 060
+38 (067) 24 93 060
Лютий

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ

Давно мрієш про престижну професію та ніяк не можеш визначитися з напрямом? Smart Fitness Academy починає сертифікований курс "Універсальний тренер групових програм" з першого модуля! Навчання персональних тренерів за програмою міжнародних стандартів. Ви завжди будете затребувані, зможете мати високий дохід та навчитесь грамотно комунікувати з клієнтами!