Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС. ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 3-6 ТА 7-10 РОКІВ

На цьому семінарі ви засвоїте теорію і практику організації роботи з дітьми 3-6 і 7-10 років. Специфіку побудови тренувань з урахуванням психологічних і анатомо-фізіологічних особливостей дітей цих вікових груп.

МАЙСТЕР ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ. РЕАБІЛІТАЦІЯ.

Ви отримаєте унікальну можливість освоїти  алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів  особливих груп, які мають проблепи по здоров'ю, пов'язаних з проблемами постави, гриж, серцево-судинних захворювань, гармональних зрушень, вікових змін.

СТЕП АЕРОБІКА ВИСОКОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ. ПРЕЗЕНТЕРСТВО.

Дізнатися новіе тенденції світового фітнесу. Почати шлях презенера.

Травень

СТЕП АЕРОБІКА. СКЛАДАННЯ КОМБІНАЦІЙ ТА УСКЛАДНЕННЯ ВАРІАЦІЙ

Нові знання, фішки та світові тенденції у складанні комбінацій І-ІІ рівня складності на степ платформі від тренерів- проезентерів міжнародного рівня.

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Кожен професійний фітнес тренер повинен бути не лише гуру складання програм тренувань, Він також має знати все, щоб дати відповіді на питання своїх подопічних про харчування, розрахунку БЖУ, наборі\зниження ваги, "чому я не худну?", та багато іншого на емінарі " Дієтологія для фітнес тренера "

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ НА СТЕП — ПЛАТФОРМІ

Функціональний тренінг набирає обертів популярності. Навчившись створювати функціональні комбтнаціі з використанням степ платформи ви підвищите свою експертність. Це дозволить Вам урізноманітнити заняття і збільшити інтерес займаються до занять

ПІЛАТЕС НА МАТІ . СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ

Пілатес на маті, ефективна програма тренувань. Виведіть свої тренування з Пілатесу на новий рівень! Настав час підвищити кваліфікацію за допомогою сучасних методів, що базуються на міжнародних стандартах. Метод Пілатеса має широкий діапазон застосування від професійних спортсменів до реабілітціі. Прогресування і розвиток для займаючихся, дуже важливо. Розібратися, як безпечно впроваджувати ускладнення і нові модифікації в Ваші заняття допоможе семінар "Пілатес на мате среднег рівня складності". Постановка техніки виконання вправ середнього рівня складності, модифікації та варіації вправ, основні помилки клієнтів при виконанні вправ і їх виправлення та безліч цікавого і корисного матеріалу .

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ-I

Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Червень

ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС «АНАТОМІЯ. БІОМЕХАНІКА»

Фундамент професійної роботи персонального тренера в глибоких знаннях теоретичноі науки про людину. Успішному тренеру важливо знати анатомію та біомеханику для успіху тренувань із кліентами, зацікавленими у результативністі досягнень і збереженні здоров'я

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА-Складання комбінацій і їх модифікації та ускладнення

Професія, яка завжди буде затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати знання та відпрацювати навички, якими повинен володіти Універсальний тренер групових програм.

STRETCHING — СТРЕТЧІНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчінг - особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і чоловікам. Стретчінг зміцнює сухожилля, нормалізує кровообіг, роблячи позитивний вплив на весь організм в цілому. Стретчинг має певні нюанси і ряд протипоказань: недавні переломи, вивихи, серйозні проблеми з хребтом. Тому, необхідно це враховувати при проведенні тренувань. Якщо ви хочете мати здорових і задоволених клієнтів - приходьте до нас на семінар за порцією знань.

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Кожен професійний фітнес тренер повинен бути не лише гуру складання програм тренувань, Він також має знати все, щоб дати відповіді на питання своїх подопічних про харчування, розрахунку БЖУ, наборі\зниження ваги, "чому я не худну?", та багато іншого на емінарі " Дієтологія для фітнес тренера "

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

+38 (067) 24 93 060
Березень

ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС ДЛЯ ТРЕНЕРА «АНАТОМІЯ. БІОМЕХАНІКА»

Дізнавайся що таке анатомія як наука та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ (МОДУЛЬ II)

Унікальна можливість  освоїти,на семінарі Персональний тренер тренажерної зали,   алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.). Особливості тренування жінок. Психологічні аспекти в персональному тренуванні.

Квітень

Функціональний тренінг у групових програмах

Під час семінару ви отримаєте унікальна можливість освоїти професію та підвищити кваліфікацію за напрямком функціонального тренінгу в групових програмах. Ознайомитися з принципами, зосвоїти навички функціональних тренувань у кругових та інтервальних форматах групових програм з різноманітним обладнанням та з вагою власного тіла. Навчитеся грамотно складати функціональні комбінації.

Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ. Реабілітація.

Ви отримаєте унікальну можливість освоїти  алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів  особливих груп, які мають проблепи по здоров'ю, пов'язаних з проблемами постави, гриж, серцево-судинних захворювань, гармональних зрушень, вікових змін.

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ

Універсальний Тренер групових програм - це дуже популярна професія, що приносить емоційне задоволення, а також забезпечує відмінну фізичну форму, фінансову стабільність. Давно мрієш про престижну професію та ніяк не можеш визначитися з напрямом? Smart Fitness Academy починає сертифікований курс "Універсальний тренер групових програм" за міжнародною програмою Американського Коледжу спортивної медицини (ISAT) .

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ I.

Прекрасна можливість для тренерів освоїти теорію і відпрацювати на практиці підходи персонального тренінгу по методикам Американського Коледжу Спортивної Медицини (ISAT). Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Червень

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (МОДУЛЬ ІІ)

Дієтологія для фітнес тренера, це суттєва компетенція для залучення і утримання клієнтів, однак важливо застосовувати науково обгрунтовані знання, а не ризикувати застосовуючи малоперевірені програми з інтернету.

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ)

Степ аеробіка продовжує залишатися однією з найпопулярніших фітнес програм. Вона ефективно вирішує завдання тренування Кардеа-респіраторної системи, загальної витривалості, розвитку координації, зміна складу тіла і зниження підшкірного жиру. Піднімає настрій і дарує позитивні емоції. І як будь-яка програма вимагає знань і умінь. На цьому чудовому семінарі ви дізнаєтеся, які нові тенденції з'явилася за останній час в складанні і подачі комбінацій і варіацій середнього рівня складності

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

+38 (067) 24 93 060
Березень

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ )

Унікальна можливість здобути нові знання зі степ-аеробіки, перейняти досвід та новітні фішки від методистів міжнародного рівня, опрацювати навички складання та розучування з клієнтами комбінацій І та ІІ рівня складності. Нові методи подачі комбінацій. Алгорітми створення нових комбінацій.

Квітень

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ)

Степ аеробіка продовжує залишатися однією з найпопулярніших фітнес програм. Вона ефективно вирішує завдання тренування кардіо-респіраторної системи, загальної витривалості, розвитку координації, зміна складу тіла і зниження підшкірного жиру. На цьому чудовому семінарі ви дізнаєтеся, які нові тенденції з'явилася за останній час в складанні і подачі комбінацій і варіацій середнього рівня складності.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.).

Травень

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

«Силовий тренінг» (модуль IV) Програма семінару: Цілі та завдання силового тренінгу (Strength Training). Основні м’язові групи та їх функції. Анатомія […]

+38 (067) 24 93 060
Березень

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у наш час надзвичайно популярний у фітнес індустрії. Завдяки спеціальним силовим вправам можна розвинути м'язовий потенціал та підтягнути фігуру шляхом спалювання жирових клітин. У силовому тренінгу дуже важлива техніка виконання вправ, яка спрямована на вирішення двох головних завдань: максимізація результату клієнта та зниження ризику отримання травми. На семінарі ми розкажемо, як тренувати клієнтів з урахуванням техніки безпеки та досягненням результату.

Квітень

PILATES MAT WORK — ПІЛАТЕС НА МАТІ. МОДУЛЬ-I

Як стати інструктором з Пілатес? Унікальна можливість для інструкторів програм «Розумне тіло» або просто бажаючих стати інструктором з Пілатес, перейняти досвід та засвоїти нові знання за авторськими методиками від провідних практиків сфери фітнеса. На вас чекають три насичені модулі, безліч корисного матеріалу та навчання за міжнародними стандартами. Ставай інструктором за програмою Пілатес вже зараз!

Травень

WORKSHOP «PORTDEBRAS CLUB SYSTEM»

Унікальне поєднання реабілітаційного тренування, граційних рухів, психологічного розслаблення і душевної насолоди в одному напрямку, в одній назві, і ім'я йому PortDeBras. Ви вивчите основи даного методу, практикуючи і пропускаючи всі відчуття через тіло.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ НА СТЕП — ПЛАТФОРМІ І ПІДЛОЗІ

Унікальна можливість отримати знання та відпрацювсти  навички роботи у групових заняттях по програмі  функціонального тренінгу  з використанням степ платформи і підлоги.