Про нас

SFAПРО SMART FITNESS ACADEMY

Smart Fitness Academy – навчальний центр по підготовці фітнес тренерів групових програм, підготовці інструкторів тренажерного зала, підготовці персональних тренерів, підготовці тренерів по Пілатес, навчання інструкторов по Дитячому фітнесу, керівників вищого і середнього гатунку, менеджерів по продажах, адміністраторів, надаємо консультаційні послуги і консалтинг для:

 

SFAВИКЛАДАЧІ SMART FITNESS ACADEMY

Наші викладачі стояли біля витоків фітнес індустрії України, мають великий практичний досвід в тренерській діяльності, а також в галузі навчання фахівців. Наші семінари та тренінги проходять в живій, динамічній і захоплюючій формі, об’єднуючи в собі теоретичні знання та практичні навички. Нас відрізняє структурованість і доступність сприйняття інформації для фахівців різного рівня підготовленості.
Наші студенти – успішні і затребувані фахівці, як в кращих клубах України, так і за її межами (Польща, Італія, Швеція, Америка, Німеччина, Греція, Туреччина, Нідерланди, Великобританія, Данія, Білорусія, Молдова, Казахстан, Азербайджан та ін. )

SFA ТЕХНОЛОГІЇ SMART FITNESS ACADEMY

Ми поєднуємо як перевірені часом методики і знання, так і останні світові розробки і тенденції в області сучасного фітнесу, спираючись на високі світові стандарти і лідерів таких як: Reebok – University, Американський Коледж Спортивної Медицини (ISAT). 

SFA ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ

Наш підхід заснований на принципі: «Розвиток через натхнення до успіху, і бажання ставати краще». Ми надихаємо і одночасно мотивуємо наших студентів бути амбітними, успішними і професійними.

SFAМІСІЯ 

   Ми сприяємо процвітанню світової фітнес спільноти, надихаючи на якість і досягнення високих результатів, розвиваючи лідерство, творчість і професіоналізм. Лідерство, професіоналізм, клієнтоорієнтованість, творчість, ентузіазм, креативність, високі результати. 

SFA ЦІННОСТІ

 Лідерство (ми відкриваємо здатності до створення екстраординарного і успішного майбутнього)
 Професіоналізм (ми прагнемо до чесного професіоналізму в справах, креативності, щирості почуттів і емоцій)
 Розвиток (ми створюємо простір для зростання, розширюємо і показуємо нові горизонти)

 

SFAДОСЯГНЕННЯ

Лідерство на ринку фітнесу України – понад 25 років
Проведених днів семінарів – більше 30 000
Навчених фахівців і керівників – більше 50 000
Успішно працевлаштованих – 100%
Компаній – клієнтів – понад 5000 Лідерство на ринку фітнесу України – понад 25 років
Проведених днів семінарів – більше 30 000
Навчених фахівців і керівників – більше 50 000
Успішно працевлаштованих – 100%
Компаній – клієнтів – понад 5000