Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Smartfitness academy
Average rating:  
 150 reviews
 by Anonymous
Имя: Anna
Фамилия: Chamdeviren

Прошла 2 модуля «персонального тренера тренажерного зала» у Светланы Бирючинской в Smart Fitness Academy .
Получила грамотные знания согласно научно подтвержденной информации !
Мой подход к тренировкам стал вдумчивым! После обучения я действительно поняла что такое здоровье и как его важно беречь .
Очень рада,что моё здоровье теперь в моих надёжных руках !

 by Anonymous
Имя: Alina
Фамилия: Tsyholnyk

Пройшла навчання у Smart Fitness Academy. Ця школа - справжній діамант у світі фітнес-освіти! Професійні тренери та викладачі забезпечують високу якість навчання на кожному етапі. Я отримала надзвичайну підтримку та знання, які допомогли мені розкрити свій потенціал як тренера. Атмосфера в школі завжди дружня та допомагає кожному студенту відчувати себе та мотивовано. Я вдячна цій школі за те, що вона дала мені можливість зростати та розвиватися у професійній сфері фітнесу. Рекомендую її всім, хто мріє про кар'єру в цьому напрямку!💪🏼

 by Anonymous
Имя: Марія
Фамилия: Тартушкіна

Пройшла навчання в Smartfitness academy : Групові програми/Навички інструктора, Групові програми/ Силовий Тренінг, Пілатес На Маті ( Рівень 1, Рівень 2 ) , Групові Програми/Степ - Аеробіка (Рівень 1, 2) . Що можу з того сказати: - Я в ЗАХВАТІ, багато корисної інформації яка допомогла і допомагає мені тепер. Я на стільки була далека від усього, а з допомогою найкращого спеціаліста академії Smartfitness academy Світланою Бірючинською я можу гордитись що отримала таку важливу і цінну , інформацію. Щиро вам дякую 🙏

 by Anonymous
Имя: Поліна
Фамилия: Фелонюк

Проходила курс «анатомія і біомеханіка» ДУЖЕ інформативно☝️ особливо корисно те, що отримані знання ще навіть до погодження тестування можна використовувати НА ПРАКТИЦІ

 by Anonymous
Имя: Анна
Фамилия: Романченко

Прийшла за новими знаннями, а отримала безцінний досвід! Пройшла семінар "Стретчинг для фітнес-тренерів" і розумію, що вся інформація максимально корисна, цікава й надзвичайно потрібна. Дуже вдячна Світлані за її детальні пояснення!

 by Anonymous
Имя: Юлія
Фамилия: Кулакова

Проходила курс персональний тренер тренажерної зали. Наразі опановую стретчинг у фітнес-тренуваннях. У захваті від методики викладання викладача Світлани Бірючинської, це професіонал своєї справи! Доступно, цікаво та дуже пізнавально! за найкращими знаннями в Smart Fitness Academy!!!

 by Anonymous
Имя: Karina
Фамилия: Skubenko

Дуже сильно сподобався курс зі "Стретчінгу". На жаль, виникли обставини, за яких не змогла дивитися онлайн семінар, але переглянувши у записі в цілому все є зрозуміло, бо кожна деталь пояснюється і якщо є люди, що прийшли в живу, то на них теж всі вправи видно правильно/неправильно.
Йшла за частиною анатомії, і в подальшому сподіваюсь повноцінно пройти курс, але навіть та база, що була дана на курсі, вже допомогає зрозуміти які вправи можна/ не можна робити.

 by Anonymous
Имя: Олена
Фамилия: Яценко

Проходила курс Пілатес Mat work, і думала, що я на пілатесі трохи знаюся)) Але, завдяки Світлані Бірючинській, вдалося скоригувати мої практичні "навички" і виправити недоліки. Дякую, Ви справжній професіонал, який щиро вболіває за свій продукт, а також за все Українське, що мені дуже імпонує.
Ще важливий фактор, що диплом видається не одразу після лекцій і якоїсь там практики, а лише після того, як здаси відео якісного, повністю пропрацьованого тренування! Ну, і тест звісно. Тобто, зі Smart Fitnes Academy виходять справжні спеціалісти!

 by Anonymous
Имя: Світлана
Фамилия: Євлампієва

У травні 2023 року, проходила навчання у Смарт Фітнес Академії #smartfitnessacademy зі Степ Аеробіки. Хочу подякувати Світлані Бірючинський за семінар ,за чітке донесення матеріалу,цікаво та доступно надану інформацію, як з теорії, так і практики ! Бажаю знову спробувати нові рівні,та дарувати свої знання в оздоровленні клієнтів,та не зупинятись в знаннях та навичках! Дякую! 🤩

 by Anonymous
Имя: Катя
Фамилия: Касянчук

Дуже дякую за навчання! За цінну інформацію . Світлана дуже класно подала інформацію, семінари були доступні та зрозумілі. Рекомендую навчатись в Smart Fitness academy !! Людям потрібні хороші тренери)

Page 1 of 15:
«
 
 
1
2
3
 
»