КАЛЕНДАР НА БЕРЕЗЕНЬ!

Smart Fitness Academy у березні проводить семінари у різних куточках України: Києві, Львові та Маріуполі. Для зручності студентів ми зібрали усі семінари березня в одній таблиці! Зверніть увагу на нові напрямки Smart Fitness Academy: теоретичний курс з анатомії та біомеханіки, PortDeBras, семінар для працівників рецепції. Насичені програми з танцювальної, степ аеробіки, дитячого фітнесу, PortDeBras, стретчінгу, дієтології та менеджменту забезпечені.

Трохи детальніше про новинки Smart Fitness Academy.

PortDeBras – це напрямок фітнесу, що, крім фітнесу, містить елементи хореографії. Напрямок з’явився відносно нещодавно, проте вже входить в число найбільш багатообіцяючих.  Займатися PortDeBras може абсолютно кожен. Завдяки гарному жироспалюючому ефекту PortDeBras буде корисним для людей з надмірною вагою. Ті, у кого немає проблем із зайвою вагою, заняття PortDeBras допоможуть «підсушити» тіло, надати м’язам щільність і рельєф.

Що дають заняття PortDeBras:

  • зменшують обсяг талії;
  • сприяють випрямляння постави;
  • вчать красиво рухатися в танці і при звичайній ходьбі;
  • тренують розтяжку;
  • розвивають навички управління власним диханням.

І це далеко не все! В результаті тренувань кожен отримає не тільки пружні м’язи, струнку фігуру і відмінну розтяжку, а і неймовірний емоційний сплеск. Також заняття допомагають позбавитися від зайвої напруги, розслабитися і підняти настрій.

Будьте в тренді: вивчайте нові напрямки у фітнесі, вміло практикуйте та залучайте до занять все більше клієнтів!

Теоретичний курс для фітнес тренера з анатомії та біомеханіки.
Прекрасна можливість для тренерів-початківців вникнути у процес тренерської діяльності та успішно стартувати! Реєструйся на семінар та дізнавайся що таке анатомія як наука та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

Семінар для працівників рецепції допоможе навчити адміністрацію вашого клубу грамотно комунікувати з існуючими та потенційними клієнтами, внаслідок чого збільшиться їх кількість та значно виросте дохід. Адже саме рецепція формує перше враження про клуб, тому важливо, щоб працівники спонукали клієнтів до купівлі абонемента та підвищення якості їх життя.

Зберігайте розклад, обирайте семінар, реєструйтеся по спеціальній ціні та ставайте сертифікованим тренером!
Навіщо чекати? Ставайте професіоналами фітнесу прямо зараз!