ЧОМУ НАМ ПОТРІБНО ПИТИ ВОДУ?

chomu-nam-potribno-piti-vodu

НАМ ПОТРІБНО ПИТИ ВОДУ.

Ми часто чуємо, що важливо пити достатню кількість води в день.

Чи замислювалися ви чому пити воду важливо і як зрозуміти коли і скільки?
На вулиці може бути не особливо тепло, але ми не знаємо, коли потрібно випити воду і швидко. Якщо ми хочемо пити, можливо, навіть почуваючи легке паморочення. Якщо ви не займаєтесь інтенсивно, ваші м’язи можуть відчувати слабкість, ваша спина може боліти, а суглоби та м’язи можуть ставати жорсткими, втрачаючи гнучкість. Ви не уявляєте, що ваше тіло просто сигналізує про свою залежність від води.
Вода – паливо нашого тіла!
Приблизно 60 відсотків нашого тіла складаються з води, що може здаватися багато, коли ви не розумієте, як далеко потрібно пройти воді та які функції вона повинна виконувати кожен день. Всі органи, тканини та клітини нашого тіла потребують воду для правильного функціонування. У вашому тілі 11 системних органів, які взаємозалежні.

Це:

  • Серцево-судинна система – серце і судини.
  • Травна система – стравохід, шлунок, печінку, товстий кишечник, тонкий кишечник, задній прохід і пряма кишка.
  • Ендокринна система – залози, що регулюють ріст і обмін речовин.
  • Покривна система – волосся, шкіра і нігті.
  • Лімфатична система – містить лейкоцити, необхідні для імунітету до хвороб.
  • М’язова система – для руху і хорошої постави.
  • Нервова система – головний, спинний мозок і нерви.
  • Репродуктивна система.
  • Дихальна система – постачає кров киснем.
  • Кістки людини – все кістки і суглоби. Кістки накопичують мінерали, які вода допомагає заповнити.
  • Сечостатева система – виводить шлаки з організму (також відому як система виділення).

«Велика трійка» причин споживання води.

У повсякденному житті більшості людей наврядче будуть жалітися на те, що їх «скелетна система» або «сечостатева система» створює проблеми. Брак води, ймовірно, виявиться трьома способами, які можна виразити в більш підходящих термінах (які ще раз підкреслюють, як 11 систем органів працюють разом). Вода життєво важлива для хорошого здоров’я, тому що вона:

Зберігає водний баланс

Нашому тілу потрібна вода для підтримки нормальної внутрішньої температури 36,6 градусів С. Важливо знати, що потреба в воді для кожної людини індивідуальна і залежить від ряду факторів: фізична активність, температура навколишнього середовища, стан здоров’я (лихоманка, діарея, яка захлиналася кров’ю рана), фізіологічні умови (вагітність, годування грудьми), вік і стать.

Центри з контролю і профілактиці захворювань заявляють, що вам, ймовірно, буде потрібно більше води для підтримки цієї температури, якщо ви:

  • Живете в дуже теплому кліматі.
  • Дуже активні і займаєтеся спортом.
  • У вас жар.
  • У вас напад діареї або блювоти.

Коли у вашому організмі закінчується вода, а мозок сигналізує про те, що ви хочете пити, неодмінно пийте. Недотримання цього правила може призвести до зневодження, яке в легкій формі може призвести до тимчасової дезорієнтації і запаморочення, а в тяжких випадках – до ниркової недостатності.

Забезпечує регулярну роботу видільної системи

Вода – простий засіб для людей, які страждають запорами, і ще один погляд на взаємопов’язані частини тіла. Це можливо пояснити чому. Кожен день нирки використовують воду для фільтрації від 120 до 150 літрів крові і від 1 до 2 літрів сечі. Але при порушенні роботи нирок в організмі можуть накопичуватися зайва рідина і відходи. Вода є ключем до того, щоб нирки функціонували належним чином, а шлаки виводилися з організму.

Зберігає гнучкість

Хрящі тіла – амортизуючи агенти суглобів і дисків хребта – на 80 відсотків складаються з води. Таким чином, коли хрящ висихає, це означає, що суглоби менш здатні чинити опір ударам і ударам. Замість цього вони можуть відчувати жорсткість або наїжачитися від болю. Рішення? Як заявляє «Фонд артриту»: «Якщо є чарівний еліксир, який потрібно пити, то це вода» .

Скільки води?

Точно так же, як наш апетит до їжі коливається, змінюється і ваша жага води, і відстеження сигналів вашого тіла про воду – кращий спосіб переконатися, що ви п’єте достатньо, тим більше що кількість води, яке ви втрачаєте кожен день, залежить від того, наскільки ви потієте. і виводяться з сечею і дефекацією.

The Mayo Clinic і Medical News Today рекомендують щоденний прийом:

  • 91 унція (або 2,7 літра) води для жінок
  • 125 унцій (або 3,7 літра) води для чоловіків

Доросла людина в нормальному фізіологічному стані і з неактивним способом життя при помірному кліматі (18-20 ° C) втрачає в середньому 2.5 літра води в день. На що йде вода?

Основні пункти втрати води:

  • Нирки – через виділення сечі (1.5 л в день);
  • Легкі – дихання (0.35 л);
  • Шкіра – потовиділення (0.45 л);
  • Кишечник – фекалії (0.2 л).

Щоб уникнути зневоднення, нам потрібно пити стільки води, скільки ми втрачаємо.

Вода потрапляє в наш організм з трьох основних джерел:

  • Вода в їжі – 0.7 л;
  • Метаболічна вода (яка проводиться в тілі під час біохімічних реакцій) – 0.3 л;
  • Пиття – 1.5 додаткових літра.

Ці рекомендації можуть здатися завищеними, але пам’ятайте, що частина води, яку ми отримуємо, надходить з їжею. Наприклад, деякі овочі (наприклад, кабачки) і фрукти (наприклад, кавун) рясніють водою, що може допомогти вам задовольнити денну норму.
Коли ви зрозумієте, що хочете солодких напоїв, пам’ятайте про порожні калорії, які вони містять. Вода може бути позбавленою смаку, але її властивості не можна заперечувати.

Як кажуть в клініці Майо: «Вода – ваш кращий вибір, тому що вона не калорійна, недорога і легко доступна».

У Smart Fitness Academy ми разробили навчальні семінари за міжнародними стандартами EREPS де, поєднуючи теорію, практику, домашнє завдання та теоретичний іспит, тренер освоює і закріплює знання з будь-якого рівня, а також має пвдтримку і зворотній зв’язок від викладача.

Стаття написана  засновником та викладачем Академії Смарт Фітнес, викладачем Київського університету імені Бориса Грінченка,

Світланою Бірючинською.

 Впевненно крокуй до успішної кар’єри з лідером!

У Києві: +38(093)-115-70-21

Щоб бути в курсі новин приєднуйтесь до наших груп в соціальних мережах: 

Smart Fitness Academy – сторінка на фейсбуці

 

Smart Fitness Academy – YouTube  канал 

 

     @smartfitness_academy