ФІТНЕС КОНВЕНЦІЯ NIKE + TRAINING CLUB 17-18 БЕРЕЗНЯ

17-18 березня фітнес конвенція NIKE пройде з небувалим розмахом!

Топова подія у світі фітнес індустрії – конвенція Nike + Training Club – в цьому році пройде з небувалим розмахом, якого в Україні ще не бачили. Вперше в історії українського фітнесу, протягом двох днів, 17-18 березня, в Києві збереться понад 70 презентерів світового і національного масштабу, щоб провести 100 майстер-класів, поділитися своїм безцінним досвідом, продемонструвати останні тенденції в фітнесі та надихнути на нові ідеї.

Все, що потрібно знати про функціональний тренінг, степ, аеробіку, йогу, пілатес, кроссфіт, духовний розвиток, харчування і реабілітацію – продемонструють топові презентори світу і України.

В рамках NTC конвенції, в Києві на два дні зберуться не просто найвпливовіші люди зі світу фітнесу, а творці нових тенденцій в індустрії – Remy Huleux (Франція), Per Markussen (Норвегія), Natalia Bull (Великобританія), Alessandro Oliveri (Італія) , Salvatore Nocerino (Італія), Anton Todorov (Болгарія-Німеччина), Luciano Mottola (Італія), Iva Mojziskova (Чехія), Kamil Zasada (Польща), Alessio Petrica (Італія) та інші.

Генеральний партнер конвенції Herbalife – світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування, який об’єднує зусилля з Nike в популяризації здорового і активного способу життя в Україні.

Водний партнер «Моршинська» Спорт допоможе не забути про головне правило тренувань – правильна вода, що підтримує в організмі гідробаланс завдяки унікальному складу мікроелементів з природних моршинських джерел. «Моршинська» Спорт давно стала вірним супутником тих, хто веде активний і здоровий спосіб життя, а також невід’ємним атрибутом спортивних тренувань і фітнес-залів. Все, для ще більш помітного результату!

Конвенція проводиться на базі програми Nike + Training Club, яке об’єднує спортсменів з усього світу і дозволяє тренуватися в будь-який час, в будь-якому місці. Понад 100 тренувань, програма мотивації і останні тенденції у сфері фітнесу в форматі 24/7. Додаток NTC доступний безкоштовно в App Store і Google Play.

Місце проведення конвенції – клуб здорових задоволень «5 елемент».

Попередня реєстрація учасників обов’язкова.

Більше інформації та реєстрація на сайті: http://ntc-convention.com.ua