РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ ФІТНЕС КЛУБУ

Правильна робота із запереченнями клієнтів демонструє рівень фахівців фітнес клубу. Сьогодні фінансовий успіх фітнес клубів і окремих тренерів, багато в чому залежить від їх майстерності у комунікації і продажах. Серед зростаючої кількості конкурентів та зростаючих вимог для успішних фітнес клубів важливо вміти розуміти потреби клієнтів та покращувати якість обслуговування.
Вже мало лише відкрити клуб з добротним ремонтом та наповнити його новим обладнанням або запропонувати нові програми тренувань – треба вміти правильно піднести послуги Вашого фтнес клубу, щоб клієнт зацікавився та купив із задоволенням Ваші фітнес послуги.

Дуже важливо навчитися правильно відповідати на заперечення клієнтів та ставити питання, щоб уникнути роздратування клієнта чи суперечку і досягати позитивну ціль при продажах і утриманні.
Розглянемо найпопулярніші заперечення.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №1

ДОРОГО.
– Так, це недешево і давайте подивимося на наші переваги.
– Так, потрібні деякі вкладення, і наскільки це дорожче за те, що Ви можете заплатити за це? …. Саме тому ми пропонуємо розстрочку платежу різні цінові пропозиції.
– Так, ціна має бути оптимальною, і давайте розглянемо які є вигоди.
– Так, на перший погляд це може здатися недешево, і подумаємо, що для Вас відповідність ціни і якості.
– Так, ціна має бути адекватною, і давайте уточнимо з чим Ви порівнюєте.
– Так, на перший погляд це може здатися недешево, і давайте детальніше розглянемо, які Ви отримуєте натомість вигоди за цю ціну.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №2

ВІДСУТНІСТЬ ТРЕНАЖЕРІВ…
– Так, наш зал відрізняється від стандартних тренажерних залів, а які завдання Ви хочете вирішити за допомогою тренажерів? Якого результату Ви хочете досягти за допомогою тренажерів? дозволить Вам досягти бажаного результату.
– Так, наш зал відрізняється від стандартних тренажерних залів, а які завдання Ви хочете вирішити за допомогою тренажерів? Якого результату Ви хочете досягти за допомогою тренажерів?.. Саме тому наші висококваліфіковані тренери створять сприятливі умови для досягнення бажаного результату.
– Так, наш зал відрізняється від стандартних тренажерних залів, а які завдання Ви хочете вирішити за допомогою тренажерів? Якого результату Ви хочете досягти за допомогою тренажерів?.. Саме тому різноманітні методи тренінгів підвищать Вашу результативність.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №3

ВІДСУТНІСТЬ ПАРКУВАННЯ…
– Так, у нас обмежена кількість місць для паркування, дозвольте уточнити як Ви добираєтеся? …Саме тому є паркування поряд, де Вас обслужить паркувальник за окрему платню.
– Так, спеціального паркування немає, проте Ви можете скористатися міським, яке також зручне та безпечне.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №4

ВІДСУТНІСТЬ БАСЕЙНУ\ САУНИ…
– Так, басейн це добре, давайте уточнимо, які завдання Ви хочете вирішити за допомогою басейну? …Саме тому у нас є міофасціальний реліз \ йога \ стретчинг (масаж), який веде до розслаблення \ оздоровлення.
– Так, басейн це добре, давайте уточнимо, які завдання Ви хочете вирішити за допомогою басейну? Саме тому у нас є тренери-реабілітологи, які допоможуть Вам вирішити Ваші проблеми.
– Погоджуся, сауна не погана послуга, давайте уточнимо, які завдання Ви хочете вирішити в сауні?.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №5

ВІДСУТНІСТЬ АЕРОБІКИ…
– Так, у нас немає окремого класу з аеробіки, а щоб Ви хотіли досягти з її допомогою? … Саме тому ми пропонуємо авторські майстер класи, які будуть Вам цікаві унікальну кардіо зону, яка підвищить Вашу активність.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №6

ВІДСУТНІСТЬ ВІЛЬНОГО ЧАСУ…
– Погоджуся, це дуже важливий ресурс у сучасному світі, давайте уточнимо, наскільки серйозно Ви хочете зайнятися своїм здоров’ям? Який час у Вас у принципі вільно? … Саме тому у нас є тренування HIIT, тривалість яких складає 30-40 хвилин, що дозволить Вам ефективно займатися у мінімальний проміжок часу.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №7

НЕЗРУЧНИЙ ГРАФІК ГРУПОВИХ ЗАНЯТТІВ…
– Так, грамотний розподіл часу це дуже важливий, саме тому ми прислухаємося до пропозицій та побажань.
– Так, грамотний розподіл часу це дуже важливий, саме тому ми пропонуємо Вам створити міні групу.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №8

НЕЗРУЧНІ\НЕСТАНДАРТНІ БІГОВІ ДОРІЖКИ
– Так, доріжки справді інноваційні, і саме тому наші висококваліфіковані фітнес-інструктори завжди прийдуть Вам на допомогу.

РОБОТА ІЗ ЗАПЕРЕЧЕННЯМИ КЛІЄНТІВ №9

ДАЛЕКО
– Так, оптимальне розташування це, звичайно, важливо, давайте уточнимо, що важливіша якість тренінгу чи розташування?
– Так, оптимальне розташування це, звичайно, важливо, а як довго Вам добиратися? І завдяки цьому Ви зможете прогулятися і подихати повітрям.

Якщо менеджери з продажу і персональні тренери Вашого фітнес клубу вміють правильно працювати з запереченнями клієнтів, тоді фінансовий результат ваших продажів буде на високому рівні.
У Smart Фітнес Академії Управління розроблено спеціальний курс з підготовки менеджерів з продажу фітнес клубу та керуючих фітнес клубу, який допоможе успішно розвивати ваші клуби та легко комунікувати з клієнтами, не викликаючи у них роздратування.

Багато корисної інформації на насших сторінках у соцісльних мережах:

Smart Fitness Academy – сторінка на фейсбуці

 

Smart Fitness Academy – YouTube  канал 

 

     @smartfitness_academy

Стаття написана засновником та викладачем Академії Смарт Фітнес, викладачем Київського університету імені Бориса Грінченка,

Світланою Бірючинською.

 Впевненно крокуй до успішної кар’єри з лідером!
Детальніше на сайті http://academy.smartfitness.com.ua/
У Київі: +38(093)-115-70-21