Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ (МОДУЛЬ II)

Унікальна можливість  освоїти,  алгоритми складання індивідуальних програм тренувань за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.). Особливості тренування жінок. Психологічні аспекти в персональному тренуванні. Періодизація у тренуваннях

БАЗОВІ НАВИЧКИ ТРЕНЕРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ. ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА.

Професія, яка завжди затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість отримати знання та навички тренера групових програм за світовими стандартами.

Листопад

Pilates Mat Work (модуль II)

Успішний тренер з Пілатеса, володіє знаннями і вмінням безпечно ускладньювати тренування, застосовуючи принципи методу для людей різного рівня підготовленості.

РЕАБІЛІТАЦІЯ У ПЕРСОНАЛЬНИХ ТРЕНУВАННЯХ.

Унікальна можливість для фітнес тренерів отримати теоретичні знання  та відпрацювати на практиці програми з реабілітації , тренувань для літніх клієнтів та клієнтів особливих груп (з проблеми хребта,з захворюваннями серцево-судинної і дихальної систем, болях у суглобах та інших) Ви поповните теоретичні знання і відпрацювати практичні навички за методиками Американського Коледжу спортивної медицини, з авторами ексклюзивних методик навчання Smart Fitness Academy.

СТЕП АЕРОБІКА (НАВИЧКИ СКЛАДАННЯ КОМБІНАЦІЙ)

Степ аеробіка продовжує залишатися однією з найпопулярніших фітнес програм. Вона ефективно вирішує завдання тренування Кардеа-респіраторної системи, загальної витривалості, розвитку координації, зміна складу тіла і зниження підшкірного жиру. Піднімає настрій і дарує позитивні емоції. І як будь-яка програма вимагає знань і умінь.

ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОНЛАЙН). Молуль 1

Дієтологія для фітнес тренера, обґрунтовано і загально визнано стала затребуваною дисципліною завдяки своїм універсальним можливостям. Здорове і раціональне харчування є […]

Грудень

ПІЛАТЕС З МАЛИМ ОБЛАДНАННЯМ.

Ви отримаєте унікальну можливість підвищити кваліфікацію за програмою Pilates та особливості застосування малого обладнання. Засвоїте розширений каталог вправ підвищеної складності, їх модифікації з використання малого обладнання. Опонуєте структуру ведення класу підвищеної складності і варіативність подачі вправ, з долученням малого обладнання.

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОФФЛАЙН/ОНЛАЙН)

Стретчінг - особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і чоловікам. Стретчінг зміцнює сухожилля, нормалізує кровообіг, роблячи позитивний вплив на весь організм в цілому. Стретчинг має певні нюанси і ряд протипоказань: недавні переломи, вивихи, серйозні проблеми з хребтом. Тому, необхідно це враховувати при проведенні тренувань. Якщо ви хочете мати здорових і задоволених клієнтів - приходьте до нас на семінар за порцією знань.

+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

Червень

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ

Професія, яка завжди затребована у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати теоретичні знання та відпрацювати навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Танцювальна аеробіка та степ. Базові навички інструктора". від міжнародних презенторів з педагогічним досвідом 30 років.

КУРС ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА. РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ЛФК. Модуль 3

Можливість підвищити кваліфікацію і освоїти нові навички складання програм по реабілітації та ЛФК

+38 (067) 24 93 060
+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Цей курс підійде кожному, хто планує будувати успішну кар’єру персонального фітнес тренера або має бажання підвищити кваліфікацію у сфері оздоровчого фітнесу за міжнародними стандартами. Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та індивідувльними цілями.

Червень

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчинг дуже популярний напрям у фітнесі. Допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду в суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим займаються. Семінар розроблено за міжнародними стандартами.