Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Вересень

НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНИХ ПРОДАЖІВ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА.

НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНИХ ПРОДАЖІВ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА. Знання та вміння застосовувати навички ефективних продажів, це потужний інструмент для переваги в конкурентному […]

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у наш час надзвичайно популярний у фітнес індустрії. Завдяки спеціальним силовим вправам можна розвинути м'язовий потенціал та підтягнути фігуру шляхом спалювання жирових клітин. У силовому тренінгу дуже важлива техніка виконання вправ, яка спрямована на вирішення двох головних завдань: максимізація результату клієнта та зниження ризику отримання травми. На семінарі ми розкажемо, як тренувати клієнтів з урахуванням техніки безпеки та досягненням результату.

СОФТ ФІТНЕС. Тренування для людей 50+

Ви отримаєте унікальну можливість в Україні мати навчання за міжнародними стандартами і методологією з "Софт Фітнес. Складання тренувальних програм для людей 50+" із сертифікатом міжнародного зразка SFA. Поповните теоретичні знання і відпрацювати практичні навички за методиками Американського Коледжу спортивної медицини від найкращих фахівців країни з 30-річним практичним досвідом у підготовці фітнес тренерів, викладачів університетів, авторів ексклюзивних методик з реабілітації та ЛФК для фітнес тренерів, які є міжнародними презенторами, визнаними Експертами, офіційними представники REPs (міжнародний тренерський реєстр) EuropeActive в Україні, члени раду UAactive, члени ради Єдиного Тренерського Стандарту України.

АНАТОМІЯ і БІОМЕХАНІКА. КУРС — ПРАКТИКУМ 3-D (ОНЛАЙН)

Глибше дізнавайся що таке анатомія як наука, та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

Жовтень

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС ( 3-6 ТА 7-9 РОКІВ )

У період зниження активності у дітей дуже важливо правильно прищеплювати їм любов до фізичної культури й зміцнювати їх здоров'я.Програма складається з вивчення: техніки і методики тренувань з дітьми різної спрямованості, ігрових методів і танців, психології та педагогіки, фізичних і психологічних особливості розвитку дітей в різний період дорослішання.

Функціональний тренінг у групових програмах

Ми розробили програму навчання одночасно у ОНЛАЙН і ОФЛАЙН форматах таким чином, щоб ви мали можливість якісного і безпечного навчання з високими стандартами міжнародного рівня і приходячи до нас і находячись вдома . Ознайомитися з принципами, складаня функціональних тренувань у кругових, інтервальних форматах з різноманітним обладнанням та складати функціональні комбінацыії з вагою власного тіла.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ (МОДУЛЬ II)

Унікальна можливість  освоїти,  алгоритми складання індивідуальних програм тренувань за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.). Особливості тренування жінок. Психологічні аспекти в персональному тренуванні. Періодизація у тренуваннях

ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОНЛАЙН). Молуль 1

Дієтологія для фітнес тренера, обґрунтовано і загально визнано стала затребуваною дисципліною завдяки своїм універсальним можливостям. Здорове і раціональне харчування є […]

+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

Червень

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ

Професія, яка завжди затребована у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати теоретичні знання та відпрацювати навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Танцювальна аеробіка та степ. Базові навички інструктора". від міжнародних презенторів з педагогічним досвідом 30 років.

КУРС ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА. РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ЛФК. Модуль 3

Можливість підвищити кваліфікацію і освоїти нові навички складання програм по реабілітації та ЛФК

+38 (067) 24 93 060
+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Цей курс підійде кожному, хто планує будувати успішну кар’єру персонального фітнес тренера або має бажання підвищити кваліфікацію у сфері оздоровчого фітнесу за міжнародними стандартами. Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та індивідувльними цілями.

Червень

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчинг дуже популярний напрям у фітнесі. Допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду в суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим займаються. Семінар розроблено за міжнародними стандартами.