Розклад семінарів

+38 (093) 11 57 021
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. Реабілітація.

Ви отримаєте унікальну можливість освоїти  алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів  особливих груп, які мають проблепи по здоров'ю, пов'язаних з проблемами постави, гриж, серцево-судинних захворювань, гармональних зрушень, вікових змін.

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Основні цілі і завдання цього семінару : Знання основ стретчингу. Техніка та вправи: техніки у оздоровчому фітнесі та відмінність техніки виконання стретчингу у професійному спорті . Програмування тренувань: навчаться створювати стретчингові програми для різних цільових груп та потреб клієнтів. Безпека і уникнення травм: безпеки під час тренувань за для уникнення можливих травм. Адаптація до різних рівнів підготовки: Учасники отримають знання, як адаптувати тренування зі стретчингу до різних рівнів фізичної підготовки своїх клієнтів. Практичний досвід: практикування проведення занять зі стретчингу та отримати зворотний зв'язок щодо їх викладацьких навичок.

Червень

PILATES MAT WORK. РІВЕНЬ I

Щоб Пілатес був цікавий Вашим клієнтам, важливо розібратися з принципами методу і правильної подачею уроку, розуміючи як зробити його цікавим і в той же час продуктивним. Ми приділимо багато уваги тонкощам в техніці кожної вправи і подачі їх займаються.

Липень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. МОДУЛЬ I. (оффлайн/онлайн)

Це можливість для тренерів поєднати теорію і відпрацювати на практиці сучасні підходи у персональних тренуваннях за міжнародними методиками. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

+38 (093) 11 57 021
+38 (093) 11 57 021
+38 (093) 11 57 021
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Цей курс підійде кожному, хто планує будувати успішну кар’єру персонального фітнес тренера або має бажання підвищити кваліфікацію у сфері оздоровчого фітнесу за міжнародними стандартами. Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та індивідувльними цілями.

Червень

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчинг дуже популярний напрям у фітнесі. Допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду в суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим займаються. Семінар розроблено за міжнародними стандартами.