Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ-I (ОНЛАЙН)

Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

PILATES MAT WORK — ПІЛАТЕС НА МАТІ МОДУЛЬ-I(ОНЛАЙН)

Як стати інструктором з Пілатес? Унікальна можливість для інструкторів програм «Розумне тіло» або просто бажаючих стати інструктором з Пілатес, перейняти досвід та засвоїти нові знання за авторськими методиками від провідних практиків сфери фітнеса. На вас чекають три насичені модулі, безліч корисного матеріалу та навчання за міжнародними стандартами. Ставай інструктором за програмою Пілатес вже зараз!

Травень

АНАТОМІЯ і БІОМЕХАНІКА. КУРС — ПРАКТИКУМ 3-D (ОНЛАЙН)

Глибше дізнавайся що таке анатомія як наука, та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОНЛАЙН)

Дієтологія обґрунтовано і загально визнано стала важливою дисципліною завдяки своїм універсальним лікувальним і оздоровчим можливостям. Здорове і раціональне харчування є важливим чинником, який визначає стан здоров'я людини.

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. Реабілітація.

Унікальна можливість для тренера навчитися працювати із старшими клієнтами, людьми з варикозом, артрозом, цукровим діабетом!

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ)

Степ аеробіка продовжує залишатися однією з найпопулярніших фітнес програм. Вона ефективно вирішує завдання тренування Кардеа-респіраторної системи, загальної витривалості, розвитку координації, зміна складу тіла і зниження підшкірного жиру. Піднімає настрій і дарує позитивні емоції. І як будь-яка програма вимагає знань і умінь. На цьому чудовому семінарі ви дізнаєтеся, які нові тенденції з'явилася за останній час в складанні і подачі комбінацій і варіацій середнього рівня складності

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Під час семінару ви отримаєте унікальна можливість освоїти професію та підвищити кваліфікацію за напрямком функціонального тренінгу в групових програмах. Ознайомитися з принципами, зосвоїти навички функціональних тренувань у кругових та інтервальних форматах групових програм з різноманітним обладнанням та з вагою власного тіла. Навчитеся грамотно складати функціональні комбінації.

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ НА НЕСТАБІЛЬНИХ ПЕТЛЯХ ТИПУ TRX

Унікальна можливість отримати знання та навички роботи з клієнтами за програмою «Функціональний тренінг на нестабільних петлях». Ви познайомитесь з методологією […]