Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ЛФК ДЛЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА.

Можливість підвищити кваліфікацію і освоїти нові навички складання програм по реабілітації та ЛФК

ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОНЛАЙН)

Кожен професійний фітнес тренер повинен бути не лише гуру складання програм тренувань. Він також має знати все, щоб дати відповіді на питання своїх подопічних про харчування, розрахунку БЖУ, наборі\зниження ваги, "чому я не худну?", та багато іншого. Наш семінар " Дієтологія для фітнес тренера " - це унікальна можливість ознайомитись з принципами рохрахунку калорійності їжі та правилами підбору схеми харчування відповідно до індивідуальних особливостей та запитів клієнта!

STRETCHING — СТРЕТЧІНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчінг - особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і чоловікам. Стретчінг зміцнює сухожилля, нормалізує кровообіг, роблячи позитивний вплив на весь організм в цілому. Стретчинг має певні нюанси і ряд протипоказань: недавні переломи, вивихи, серйозні проблеми з хребтом. Тому, необхідно це враховувати при проведенні тренувань. Якщо ви хочете мати здорових і задоволених клієнтів - приходьте до нас на семінар за порцією знань.

31 Жовтня - 1 Листопада

Реєстрація на семінар

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. Модуль 1

Прекрасна можливість для тренерів почати та розвивати свою успішну тренерську кар'єру за міжнародними стандартами. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологією та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Листопад

Фітнес для вагітних

Мета цього семінару ознайомити і навчити застосовувати безпечні та ефективні програми тренувань для вагітних. Дати інструменти фахівцям для підтримки і супроводу вагітних протягом 9 місяців і комфортному відновленні після пологів. Курс "Фітнес для вагітних" підійде, як тренерам, так і майбутнім мамам і вагітним.

+38 (067) 24 93 060
Вересень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. Модуль 2

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.).

Листопад

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МАЙСТЕР ТРЕНЕР. РЕАБІЛІТАЦІЯ.

Персональний Майстер Тренер має знати, як складати безпечні і грамотні реабілітаційні тренування для людей з різними особливостями по здоров'ю. Це підвищує его рівень професіоналізму, репутацію і привертає більше клієнтів. Унікальна можливість для фітнес тренерів отримати теоретичні знання  та відпрацювати на практиці програми з реабілітації , тренувань для літніх клієнтів та клієнтів особливих груп (з проблеми хребта,з захворюваннями серцево-судинної і дихальної систем, болях у суглобах та інших)

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Під час семінару ви отримаєте унікальна можливість освоїти професію та підвищити кваліфікацію за напрямком функціонального тренінгу в групових програмах. Ознайомитися з принципами, зосвоїти навички функціональних тренувань у кругових та інтервальних форматах групових програм з різноманітним обладнанням та з вагою власного тіла. Навчитеся грамотно складати функціональні комбінації.

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА

Професія, яка є і завжди буде затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати базові знання та навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Базові навички інструктора групових програм танцювальної аеробіки" від фахівців міжнародгого рівня, визнаних викладачив з 30-річним успішним досвідом підготовки тренерів від основ до міжнародних презентерів.