Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Під час семінару ви отримаєте унікальна можливість освоїти професію та підвищити кваліфікацію за напрямком функціонального тренінгу в групових програмах. Ознайомитися з принципами, зосвоїти навички функціональних тренувань у кругових та інтервальних форматах групових програм з різноманітним обладнанням та з вагою власного тіла. Навчитеся грамотно складати функціональні комбінації.

STRETCHING — СТРЕТЧІНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчінг - особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і чоловікам. Стретчінг зміцнює сухожилля, нормалізує кровообіг, роблячи позитивний вплив на весь організм в цілому. Стретчинг має певні нюанси і ряд протипоказань: недавні переломи, вивихи, серйозні проблеми з хребтом. Тому, необхідно це враховувати при проведенні тренувань. Якщо ви хочете мати здорових і задоволених клієнтів - приходьте до нас на семінар за порцією знань.

Листопад

НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІТНЕС КЛУБОМ

Програма навчання розроблена з урахуванням змін, що відбуваються в світі сучасного фітнес-менеджменту, і забезпечує підтримку діяльності в нових умовах в усіх напрямках діяльності. Програма охоплює основні галузі знань, необхідні,керевніку фвтнес клубу, фітнес-менеджеру і фітнес-директору в їх діяльності. Програма включає в себе методичну зошит, лекції, кейси, відео приклади, що дозволяють найбільш повно освоїти матеріал і закріпити отримані знання на практиці.

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА-Складання комбінацій і їх модифікації та ускладнення

Професія, яка завжди буде затребувана у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати знання та відпрацювати навички, якими повинен володіти Універсальний тренер групових програм.

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Кожен професійний фітнес тренер повинен бути не лише гуру складання програм тренувань, Він також має знати все, щоб дати відповіді на питання своїх подопічних про харчування, розрахунку БЖУ, наборі\зниження ваги, "чому я не худну?", та багато іншого на емінарі " Дієтологія для фітнес тренера "

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. Реабілітація.

Унікальна можливість для тренера навчитися працювати із старшими клієнтами, людьми з варикозом, артрозом, цукровим діабетом!

Грудень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ-I

Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ МОДУЛЬ І

Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

PILATES MAT WORK. РІВЕНЬ I

Щоб Пілатес був цікавий Вашим клієнтам, важливо розібратися з принципами методу і правильної подачею уроку, розуміючи як зробити його інтересниі і в той же час правільним.Ми приділимо багато уваги тонкастям в техніці кожної вправи і подачі їх займаються.

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (МОДУЛЬ ІІ)

Дієтологія для фітнес тренера, це суттєва компетенція для залучення і утримання клієнтів, однак важливо застосовувати науково обгрунтовані знання, а не ризикувати застосовуючи малоперевірені програми з інтернету.

Листопад

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ. Реабілітація.

Ви отримаєте унікальну можливість освоїти  алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів  особливих груп, які мають проблепи по здоров'ю, пов'язаних з проблемами постави, гриж, серцево-судинних захворювань, гармональних зрушень, вікових змін.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ (МОДУЛЬ II)

Унікальна можливість  освоїти,на семінарі Персональний тренер тренажерної зали,   алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.). Особливості тренування жінок. Психологічні аспекти в персональному тренуванні.

АНАТОМІЯ, БІОМЕХАНІКА. КУРС — ПРАКТИКУМ 3-D.

Глибше дізнавайся що таке анатомія як наука, та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у групових програмах. Програма семінару: Цілі та завдання силового тренінгу (Strength Training). Основні м’язові групи та їх функції. […]

Грудень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ МОДУЛЬ І

Прекрасна можливість для тренерів-початківців розпочати свою тренерську кар'єру. На семінарі студенти ознайомляться із загальною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА-складання комбінацій

Унікальна можливість для інструкторів групових програм отримати корисний досвід від професіоналів фітнесу! Підвищуйте свою кваліфікацію, отримуйте нові знання та навички зі створення комбінацій в танцювальній аеробіці на семінарі. Ставай інструктором разом з кращими!

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС (3-6 ТА 7-10 РОКІВ)

Що собою являє дитячий фітнес? Як проводити тренування з дітьми і як їх будувати з урахуванням особливостей розвитку і віку. Все, що потрібно знати інструктору для роботи з дітьми.

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ I.

Прекрасна можливість для тренерів освоїти теорію і відпрацювати на практиці підходи персонального тренінгу по методикам Американського Коледжу Спортивної Медицини (ISAT). Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Листопад

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у наш час надзвичайно популярний у фітнес індустрії. Завдяки спеціальним силовим вправам можна розвинути м'язовий потенціал та підтягнути фігуру шляхом спалювання жирових клітин. У силовому тренінгу дуже важлива техніка виконання вправ, яка спрямована на вирішення двох головних завдань: максимізація результату клієнта та зниження ризику отримання травми. На семінарі ми розкажемо, як тренувати клієнтів з урахуванням техніки безпеки та досягненням результату.

30-листопада-1 грудня

Реєстрація на семінар

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ. МОДУЛЬ-ІI

На семінарі Ви отримаєте інструменти і знання, які дозволять глибше розуміти принципи та методи побудови тренувальних програм з урахуванням психологічних типів клієнтів і особливістю організації їх нервової системи. Зможете визначати типи фігур і враховувати їх особливості для більшої ефективності тренувань Ваших займаються. Освоїте навички побудови тренувальних програм по мікро і макро циклах і багато іншого.

Грудень

STRETCHING — СТРЕТЧІНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчінг Стретчінг — особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і […]

+38 (067) 24 93 060
Жовтень

СТЕП АЕРОБІКА. СКЛАДАННЯ КОМБІНАЦІЙ СЕРЕДНЬГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ)

 «Степ аеробіка». Складання комбінацій  складності . Унікальна можливість здобути нові знання зі степ-аеробіки, перейняти досвід та фішки від методистів міжнародного […]

Листопад

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Скористайся можливістю навчитися проводити силові тренування з користю та ефективністю для клієнтів! На семінарі кожен охочий ознайомиться із структурою заняття і принципами "вмикання" м'язів у роботу, навчиться складати правильну програму тренувань як з обладнанням, так і без нього, засвоїть специфіку інтвервальних, кругових та «змішаного формату» тренувань.