Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Червень

PILATES MAT WORK. РІВЕНЬ III

На вас чекають вправи підвищеної складності,навичкі впровадження їх в тренування. Ви ознайомитеся з принципами складання комбінацій. Особливості тренування у персональному форматі. Реабілітауія у Пілатесі.

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (ОФФЛАЙН/ОНЛАЙН)

Стретчінг - особливо популярний зараз напрямок у фітнесі. Ним можна займатися як маленьким дітям, так і дорослим жінкам і чоловікам. Стретчінг зміцнює сухожилля, нормалізує кровообіг, роблячи позитивний вплив на весь організм в цілому. Стретчинг має певні нюанси і ряд протипоказань: недавні переломи, вивихи, серйозні проблеми з хребтом. Тому, необхідно це враховувати при проведенні тренувань. Якщо ви хочете мати здорових і задоволених клієнтів - приходьте до нас на семінар за порцією знань.

Липень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. МОДУЛЬ I. (оффлайн/онлайн)

Прекрасна можливість для тренерів поєднати теорію і відпрацювати на практиці сучасні підходи у персональних тренуваннях за міжнародними методиками. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами.

Червень

БАЗОВІ НАВИЧКИ ІНСТРУКТОРА ГРУПОВИХ ПРОГРАМ

Професія, яка завжди затребована у сфері фітнесу. Унікальна можливість  отримати теоретичні знання та відпрацювати навички, якими повинен володіти інструктор групових програм, на семінарі "Танцювальна аеробіка та степ. Базові навички інструктора". від міжнародних презенторів з педагогічним досвідом 30 років.

КУРС ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНЕРА. РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ЛФК. Модуль 3

Можливість підвищити кваліфікацію і освоїти нові навички складання програм по реабілітації та ЛФК

+38 (067) 24 93 060
+38 (067) 24 93 060
Травень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ (модуль ІI)

Цей курс підійде кожному, хто планує будувати успішну кар’єру персонального фітнес тренера або має бажання підвищити кваліфікацію у сфері оздоровчого фітнесу за міжнародними стандартами. Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та індивідувльними цілями.

Червень

СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчинг дуже популярний напрям у фітнесі. Допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду в суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим займаються. Семінар розроблено за міжнародними стандартами.