Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Грудень

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у наш час надзвичайно популярний у фітнес індустрії. Завдяки спеціальним силовим вправам можна розвинути м'язовий потенціал та підтягнути фігуру шляхом спалювання жирових клітин. У силовому тренінгу дуже важлива техніка виконання вправ, яка спрямована на вирішення двох головних завдань: максимізація результату клієнта та зниження ризику отримання травми. На семінарі ми розкажемо, як тренувати клієнтів з урахуванням техніки безпеки та досягненням результату.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. МОДУЛЬ-I

Прекрасна можливість для тренерів-почати формувати свій власний бренд тренера. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

ПРАКТИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА (МОДУЛЬ ІІ)

Дієтологія для фітнес тренера, це суттєва компетенція для залучення і утримання клієнтів, однак важливо застосовувати науково обгрунтовані знання, а не ризикувати застосовуючи малоперевірені програми з інтернету.

СТЕП АЕРОБІКА (КОМБІНАЦІЇ ТА ВАРІАЦІЇ І-ІІ РІВНЯ)

Степ аеробіка продовжує залишатися однією з найпопулярніших фітнес програм. Вона ефективно вирішує завдання тренування Кардеа-респіраторної системи, загальної витривалості, розвитку координації, зміна складу тіла і зниження підшкірного жиру. Піднімає настрій і дарує позитивні емоції. І як будь-яка програма вимагає знань і умінь. На цьому чудовому семінарі ви дізнаєтеся, які нові тенденції з'явилася за останній час в складанні і подачі комбінацій і варіацій середнього рівня складності

+38 (067) 24 93 060
Грудень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ. Реабілітація.

Ви отримаєте унікальну можливість освоїти  алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів  особливих груп, які мають проблепи по здоров'ю, пов'язаних з проблемами постави, гриж, серцево-судинних захворювань, гармональних зрушень, вікових змін.

СИЛОВИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Силовий тренінг у групових програмах. Програма семінару: Цілі та завдання силового тренінгу (Strength Training). Основні м’язові групи та їх функції. […]

ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС (3-6 ТА 7-10 РОКІВ)

Що собою являє дитячий фітнес? Як проводити тренування з дітьми і як їх будувати з урахуванням особливостей розвитку і віку. Все, що потрібно знати інструктору для роботи з дітьми.

+38 (067) 24 93 060
Грудень

STRETCHING-СТРЕТЧИНГ ДЛЯ ФІТНЕС ТРЕНЕРА

Стретчинг дуже популярний напрям у фітнесі. Він допомагає поліпшити гнучкість, еластичність і забезпечити хорошу амплітуду в суглобах, що дає молодість і здоров'я вашим займаються. Навчальний семінар зі стретчингу. Є істотні відмінності методів спортивної та танцювальної розтяжки від безпечної з урахуванням анатомії суглобів і фізіологи тканин, розтяжки в фітнесі, де тренер розтягує простих людей. Маючи наукові знання і принципи Ви зможете після семінару створювати цікаві динамічні тренування, абсолютно безпечні з хорошим результатом!

+38 (067) 24 93 060
Грудень

ЗДОРОВА СПИНА ЗА МЕТОДОМ ПІЛАТЕСА

ВОРК- ШОП ЗДОРОВА СПИНА ЗА МЕТОДОМ ПІЛАТЕСА Запрошуємо всіх бажаючих відвідати інформаційно — навчальний одноденний воркшоп ЗДОРОВА СПИНА ЗА МЕТОДОМ […]