Розклад семінарів

+38 (067) 24 93 060
Серпень

ТРЕНЕР ГРУПОВИХ ПРОГРАМ. КУРС ПРАКТИКУМ. Модуль 1

Універсальний Тренер групових програм - це дуже популярна професія, що приносить емоційне задоволення, а також забезпечує відмінну фізичну форму, фінансову стабільність. Давно мрієш про престижну професію та ніяк не можеш визначитися з напрямом? Smart Fitness Academy починає сертифікований курс "Універсальний тренер групових програм" за міжнародною програмою Американського Коледжу спортивної медицини (ISAT) .

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ. Модуль 2

Унікальна можливість освоїти алгоритм складання індивідуальних програм тренувань для клієнтів за особливостями типів фігур та різними запитами (набір маси, зниження ваги, корекція постави та ін.).

НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНИХ ПРОДАЖІВ ТА КОМУНІКАЦІЙ З КЛІЄНТОМ У ФІТНЕС КЛУБІ. ОНЛАЙН

Унікальна можливість отримати знання інструментів по розробці стратегій комунікацій з клієнтами вашого клубу направлені на їх залучення та утримання. Збільшення продажів та кількості клієнтів клубу/студії. Навчитеся організовувати рекламну компанію з мінімальним бюджетом.

+38 (067) 24 93 060
Серпень

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР. МОДУЛЬ I.

Прекрасна можливість для тренерів згадати теорію і відпрацювати на практиці сучасні підходи у персональних тренуваннях за міжнародними методиками. На семінарі студенти ознайомляться із практичною анатомією, фізіологієї та біомеханікою м’язової діяльності; закріплять теоретичні навички з базових вправ, заглибляться у методи тестування і визначення рівня фізичної підготовки клієнтів.

Вересень

АНАТОМІЯ і БІОМЕХАНІКА. КУРС — ПРАКТИКУМ 3-D (ОНЛАЙН)

Глибше дізнавайся що таке анатомія як наука, та для чого тренеру потрібна біомеханіка. Ти розглянеш механізм роботи опорно-рухової, нервової, серцево-судинної, дихальної систем, який необхідно знати тренеру. Навчання за міжнародними стандартами.

+38 (067) 24 93 060
Квітень

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ У ГРУПОВИХ ПРОГРАМАХ

Під час семінару ви отримаєте унікальна можливість освоїти професію та підвищити кваліфікацію за напрямком функціонального тренінгу в групових програмах. Ознайомитися з принципами, зосвоїти навички функціональних тренувань у кругових та інтервальних форматах групових програм з різноманітним обладнанням та з вагою власного тіла. Навчитеся грамотно складати функціональні комбінації.

+38 (067) 24 93 060